Koľko je živostnosť systému

Životnosť systému je ovplyvnená viacerými faktormi a to:

 

1. Kvalitou a životnosťou vzpier kufra, ich životnosť je rôzna od 2-7 rokov kedy je potrebné ich vymeniť nakoľko ich účinnosť sa každým rokom znižuje. Oslabuje ich zima a časté namáhanie. V prípade ak máte menené vzpery za neoriginálne vzpery ich parametre sa môžu voči originálnym mierne odlišovať.

 

2.Tu predávané pružinky sú vyrobené z chrómových ocelí s vysokou pevnosťou v ťahu a tlaku  ISO 10243. Vynikajúce mechanické vlastnosti aj pri vysokom namáhaní. Tepelná odolnosť až do 230 °C. Profil drôtu pre optimálnu tuhosť a odolnosť proti poškodeniu aj pri dlhodobom vysokom namáhaní. Posledný závit je zabrúsený tak, aby vytvoril maximálnu dosadaciu plochu. Ich životnosť je ďaleko väčšia ako 10 rokov pri štandardnom použití.

 

 

3. Pri zatváraní dverí kufra sú pružiny stlačované do požadovanej veľkosti aby sa zabezpečil dostatočné odpruženie vzpier kufra pri ich otváraný. Pružiny sú určované na základe bezpečných hodnôt aby nedochádzalo k poškodzovaniu vzpier kufra. Použitie je teda úplne bezpečné.vaše pruzinky.sk 0944 780 299 | pruzinky@gmail.com